Na czym tak właściwie polega fenomen blachodachówki panelowej Tigra?

Przede wszystkim w przypadku tego rodzaju blach wykorzystane zostały tylko i wyłącznie najlepsze, a także najnowocześniejsze materiały. Do tego produkt ten zdecydowanie wyróżnia jego niecodzienny, niezwykle oryginalny design, który producenci uzyskali poprzez zastosowanie dość licznych przetłoczeń w procesie produkcji. Co więcej Tigra Pruszyński poza trapezowymi przetłoczeniami wyposażona została w specjalistyczną nanofale. Rozwiązanie to okazało się istnym strzałem w dziesiątkę, bowiem są one na tyle dyskretnie wkomponowane, że z daleka całość przypomina wyglądem płaską powierzchnię. Do tego wykorzystano trapezowe kształty, które w wręcz idealny sposób oddzielają od siebie poszczególne fragmenty panelu. Dzięki tym wszystkim innowacyjnym i co najważniejsze bardzo uniwersalnym rozwiązanym na połaci dachowej tworzy się niezwykły wzór w kształcie przysłowiowej „tabliczki czekolady”. Co by nie mówić to jest to niewątpliwie naprawdę fantastyczna sprawa. 

Dane techniczne 

Na wstępie warto wyróżnić dość istotny fakt, iż całkowita długość pojedynczego modułu wynosi ponad 350 milimetrów. Jest to naprawdę fantastyczny wynik jak na typowe polskie warunki. Natomiast maksymalna wysokość przetłoczenia to 3 centymetry. Do tego szerokość użytkowa blachy Tiger może wynieść nawet do 1147 metrów co zdecydowanie wyróżnia ją na tle innych tego typu produktów, za to wysokość profilu ma wartość 11,5 milimetra. Obecnie klienci mają do dyspozycji blachodachówki Tiger w 35 kolorach. Na wyróżnienie w tym miejscu zasługuję zdecydowanie odcień orzechowy, który wręcz perfekcyjnie komponuje się z leśną kompozycją otoczenia domu. Co ważne obecnie za metr kwadratowy blachodachówki Tiger od słynnej marki Pruszyński będzie trzeba wnieść opłatę mieszczącą się w okolicy 40 złotych co nie stanowi zbyt wygórowanej ceny jak na dzisiejsze warunki panujące na rynku budowlanym.

Jak długo jest w stanie wytrzymać blachodachówka?

Przeważnie producenci dają na swoje produkty zawrotną gwarancję mieszczącą się w granicach wynoszących od 10 do 12 lat. Natomiast sama trwałość pokrywy dachowej w normalnych warunkach jest w stanie wynieść od 25 do 70 lat. Jest to więc niewątpliwie kapitalny wynik.