Rytuał uwolnienia jest to rytuał, który uwolni Cię z pieczęci i ślubowań, złamie te sakramenty, które Cię ograniczają, oprogramuje w Tobie to, co zostało zaprogramowane, bądź przemocą wtłoczone w Ciebie i twoją strukturę. Rytuał ten uwolni Cię od wszystkich zanieczyszczeń aurycznych, od połączeń i podpięć zwłaszcza tych, tulb, czyli myślokształtów, lecz także uwolni Cię od wampirów energetycznych.

Jeśli boisz się i zastanawiasz jak wygląda ten rytuał, nie masz powodu do obaw. Jest to bardzo przyjemne uczucie a już podczas rytuału twoja wola będzie uwolniona. Rytuał zablokuje wpływ osób, które działają na Ciebie negatywnie, a ich wpływ na twoje życie będzie kompletnie zablokowane. Ich negatywne działania nie będą wpływać na Twoją aurę. Sami często nie zdając sobie z tego sprawy, słuchając innych możemy wpaść w pułapkę, która blokuje nasze myśli i naszą strukturę. Relacja z negatywnymi bytami będzie zablokowana i przestaniesz odczuwać jakiekolwiek wpływy tych osób. Ten rytuał oczyszczenia zwany rytuałem uwolnienia jest przeprowadzany na bardzo wielu poziomach.

Jak pozbyć się, złamać, usunąć sakrament kościelny? Ten rytuał pomoże Ci po to, abyś miał/miała pod ręką narzędzie, które jest w stanie pomóc zarówno twojemu ciału, jak i oprogramować wszystko to, czym jest umysł, a także uwolnić umysł od złego ducha. Jeżeli jesteś osobą opętaną, splątaną albo znękaną. Rytuał ten jest przetestowany i działa. Rytuał ma zasięgi, ma swoja wibrację koherentną z każdym z etapów Ciebie. Dlatego, jeśli szukasz czegoś, co zdejmie z Ciebie tą czarną energię, jeśli szukasz czegoś co jest w stanie zerwać na każdym poziomie limity swojej wolności, a każda wrogą i niebezpieczną dla Ciebie energię i raz na zawsze odesłać ją tam skąd przyszła spotkajmy po właściwej stronie granicy działania. Ten rytuał ma bardzo silne oddziaływanie. Dlatego zaleca się, aby nie robiły tego osoby w ciąży lub chore na ciężkie choroby serca. Dla takich osób przygotowany jest dłuższy rytuał. Zapraszamy! Uwolnijmy się od tych wpływów, od sakramentów i od chrześcijańskiej blokady.